Dřevěné podlahy

Pro naše náročnější zákazníky, kteří mají vysoké nároky, nabízí podlahové studio Design Walek z Havířova vysoce kvalitní dřevěné masívní podlahy. Tyto podlahy jsou velmi snadno udržovatelné, velmi rychle se pokládají a mají dlouhou životnost. Životnost dřevěných podlah se může navýšit také obroušením a následným mořením.

Dřevo je navíc exkluzivní tradiční podlahový materiál, jehož vlastnostem se málokterá podlahová krytina vyrovná. Navíc nabízíme širokou paletu vzorů a použitých druhů dřevin, takže si vybere prakticky každý.

Klasické masívní dřevěné parkety jsou velmi nákladnou záležitostí a právě proto Vám, našim zákazníkům, dodáváme tuto ideální náhradu ve srovnatelné kvalitě.

Plovoucí dřevěné podlahy mohou mít vzor klasických zámeckých parket nebo vzor dřevěných prken. Přirozenost a krásu těchto podlahových krytin ocení každý, kdo navštíví interiér vašeho domu nebo bytu.

Typy dřevěných podlah výrobce Quick step

Podlahy Castello

Podlahy Compact

Podlahy Palazzo

Podlahy Villa

Dřevěné podlahy výrobce Kährs

Dokumenty ke stažení

Parquet Sales organiser

Nové produkty – brožura

Katalog Kährs CZ 2016

 

Rádi Vám poradíme v naší prodejně v Havířově.

Kromě našich dřevěných podlah vám doporučujeme ještě klasické laminátové plovoucí podlahy. Pokud byste se rádi na něco zeptali, využijte prosím kontaktního formuláře na našem webu.

Novinky

Věděli jste, že

naše podlahové studio Design Walek v Havířově slouží zákazníkům již od roku 2000?

Od té doby jsme již obsloužili přes 10 000 zákazníků.

V našem podlahovém studiu v Havířově jsme pro Vás 5  dní v týdnu.  Mimo pracovní dobu a o víkendu lze sjednat schůzku dle telefonní domluvy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Váš team Design Walek cz

Správu www stránek zajišťuje Personal Computer Consulting
Copyright (c) 2011