Vinylové podlahy

V sortimentu firmy  Design Walek, podlahového centra v Havířově, jsou i moderní vinylové podlahy. Mnoho lidí má z těchto podlah obavy, ale nejsou na místě. Moderní vinylové podlahy představují velmi kvalitní podlahovou krytinu se stabilním povrchem. Dodáváme je navíc s dlouhou zárukou a s širokou nabídkou velmi atraktivních vzhledů.

Vinylové podlahy mají jedinečné vlastnosti, které z nich dělají stále oblíbenější podlahovou krytinu – jsou velmi odolné, teplé při chůzi naboso, pevné ale zároveň pružné. Navíc se velmi snadno pokládají.

Vinylové podlahy dodáváme ve formě pevných dílců, které se velmi jednoduše vzájemně propojují pomocí zámkového spoje. Ten je velmi dobře znám z klasických laminátových plovoucích podlah. Dále nabízíme vinylové podlahy LIVYN od značky Quick Step:

Typy vinylových podlah výrobce Quick step

www.quick-step.cz/cs-cz

 

 

 

Podlahy Ambient Click V4

Podlahy Balance CLICK v4

 

 

Vinylové podlahy výrobce Wineo

Leták ke stažení

Leták Design Life

Wineo prospekt

Rádi Vám poradíme v naší prodejně v Havířově, kousek od Ostravy, případně nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky na telefonním čísle +420 608 807 318

Novinky

Věděli jste, že

naše podlahové studio Design Walek v Havířově slouží zákazníkům již od roku 2000?

Od té doby jsme již obsloužili přes 10 000 zákazníků.

V našem podlahovém studiu v Havířově jsme pro Vás 5  dní v týdnu.  Mimo pracovní dobu a o víkendu lze sjednat schůzku dle telefonní domluvy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Váš team Design Walek cz

Správu www stránek zajišťuje Personal Computer Consulting
Copyright (c) 2011