Laminátové plovoucí podlahy

Laminátové plovoucí podlahy jsou v dnešní době naprosto běžnou moderní krytinou v domácnosti. Popularita a rozmach laminátových podlah nastal i díky nízkým cenám této podlahové krytiny. Dřevěná podlaha je stále nákladná záležitost a laminátové plovoucí podlahy tento problém do značné míry řeší.

Pro značnou řadu našich zákazníků je upřednostnění laminátové podlahy před dřevěnou jasnou volbou kvůli její odolnosti. Uvědomujeme si to a proto vybíráme laminátové podlahy s vynikající odolností vůči poškrábání a zvýšené zátěži.

V naší nabídce naleznete nepřeberné množství vzorů, věrně napodobujících prakticky jakýkoliv povrch. Laminátové podlahy se navíc velmi snadno pokládají pomocí Quick Step systému formou zaklapávacích zámků. Jsou navíc velmi snadné z hlediska údržby. Věříme, že tento typ plovoucích podlah bude tou pravou volbou pro interiér vašeho domu nebo bytu.

Typy laminátových podlah výrobce:

 

Rádi vám poradíme v našem podlahovém studiu s širokým spektrem vzorníků podlah v Havířově .

Pokud si nejste jisti, zda je laminátová plovoucí podlaha tou pravou volbou pro váš interiér, neváhejte vyplnit náš kontaktní formulář a naši zaměstnanci vám poradí ve výběru vhodné podlahové krytiny.

Novinky

Věděli jste, že

naše podlahové studio Design Walek v Havířově slouží zákazníkům již od roku 2000?

Od té doby jsme již obsloužili přes 10 000 zákazníků.

V našem podlahovém studiu v Havířově jsme pro Vás 5  dní v týdnu.  Mimo pracovní dobu a o víkendu lze sjednat schůzku dle telefonní domluvy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Váš team Design Walek cz

Správu www stránek zajišťuje Personal Computer Consulting
Copyright (c) 2011