Podlahy Ostrava, Havířov

Dřevěné masivní podlahy

dřevěné podlahy ostrava havířovPodlahové studio Design Walek vám nyní nabízí i dřevěné masivní podlahy od známých výrobců Quick Step a Kährs.

Dřevěné masívní podlahy vašemu bytu dodají příjemné teplo. Vyznačují se vynikajícími vlastnostmi jako je praktické využití, hospodárnost, perfektní regulace vlhkosti v místnosti. Není nic příjemnějšího než dotek bosých nohou na kvalitním masívním hřejivém dřevě.

Dřevěné masívní podlahy mají navíc perfektní akustické vlastnosti a tlumí vibrace a hlučnost v bytě.

Podlahové studio Design Walek vám nabízí tyto značkové dřevěné podlahy z poctivých odolných dřevin s různou povrchovou úpravou. Vybere si opravdu každý.

Naše dřevěné podlahy

Laminátové plovoucí podlahy

V naší nabídce podlah v  Havířově najdete i laminátové podlahy, které si vedle dřevěných podlah získaly masivní oblibu v mnoha domácnostech či kancelářích. Důvody jsou nasnadě, vysoká odolnost laminátových podlah, velmi snadná údržba, snadné čištění, jednoduchá pokládka, kterou zvládne i zručný amatér.

A nabídka vzorů a dekorů? Díky neustálé modernizaci výroby je možné docílit prakticky jakéhokoliv dekoru vaší laminátové podlahy.

Naše laminátové podlahy

Vinylové podlahy

vinylová podlahaPodlahové studio Design Walek vám nabízí znovu populární vinylové podlahy. Nemusíte se bát, moderní vinylové podlahy jsou zcela jiným materiálem, než tomu bylo před léty.

Materiál, ze kterého je podlaha vyrobena je vysoce kvalitní, odolná plastická hmota se stabilní barevností.  Vinylové podlahy jsou dodávány ve formě pevných dílců, opatřených zámky, které do sebe perfektně zaklapnou.

Díky těmto vlastnostem můžeme garantovat u našich vinylových podlah dlouho dobu životnosti a ujišťujeme vás, že naše podlahy vás nebudou chladit na nohy. Jsou teplé, pružné a přitom si zachovávají odolnost a pevnost a velmi snadno se čistí. Detailní informace včetně nabídky dekorů naleznete na tomto odkazu:

Naše vinylové podlahy

Podlahové studio Design Walek prodává tyto typy podlah v Havířově, Ostravě a okolí.  Zajišťujeme také pokládku a přidružené služby. Navíc dodáváme i další druhy podlahových krytin.

Novinky

Věděli jste, že

naše podlahové studio Design Walek v Havířově slouží zákazníkům již od roku 2000?

Od té doby jsme již obsloužili přes 10 000 zákazníků.

V našem podlahovém studiu v Havířově jsme pro Vás 5  dní v týdnu.  Mimo pracovní dobu a o víkendu lze sjednat schůzku dle telefonní domluvy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Váš team Design Walek cz

Správu www stránek zajišťuje Personal Computer Consulting
Copyright (c) 2011