Marmoleum

V rámci doplnění podlahových materiálů  o ekologické produkty Vám nabízíme podlahovinu Marmoleum. Jedná se o přírodní plovoucí podlahovou krytinu, která splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Má moderní vzhled a vynikající vlastnosti . Díky tomu, že se vyrábí ve formě lamel nebo velkých čtverců, je i pokládka marmolea velmi snadná.

Námi dodávané marmoleum je vyráběno z obnovitelných surovin a proto se řadí mezi ekologicky nenáročné materiály. Lněný olej se smíchá s pryskyřicí, dřevěnou moučkou a vápencem a vzniklá směs se lisuje na síťovinu. Pod touto vrstvou je dřevovláknitá deska.

Věříme, že Vám marmoleum jako podlahová krytina bude maximálně vyhovovat. Je přirozeně anistatické, velmi snadno jej udržíte čisté a je proto vhodné zejména pro zákazníky s alergiemi nebo astmatickými potížemi.

Navíc Vám garantujeme, že Vás marmoleum nebude studit do nohou a dokonale zútulní váš byt nebo dům.

Brožura ke stažení

Brožura – marmolea

Rádi Vám poradíme v naší prodejně v Havířově, kousek od Ostravy. Zavolejte nám na tel. číslo +420 608 807 318 nebo nám napište e-mailem.

Zajímavou novinkou jsou také PVC podlahy. Podívejte se do naší nabídky.

Novinky

Věděli jste, že

naše podlahové studio Design Walek v Havířově slouží zákazníkům již od roku 2000?

Od té doby jsme již obsloužili přes 10 000 zákazníků.

V našem podlahovém studiu v Havířově jsme pro Vás 5  dní v týdnu.  Mimo pracovní dobu a o víkendu lze sjednat schůzku dle telefonní domluvy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Váš team Design Walek cz

Správu www stránek zajišťuje Personal Computer Consulting
Copyright (c) 2011